Metro Turizm skandalın yapan muavini sahte hesaplarla Kürt diye gösterip sosyal medyada linç kampanyası yürüttüler !Metro Turizm'da Skandalın Haberi


Üniversite öğrencisi C.D., İstanbul'a gitmek için dün akşam Muğla'dan bir firmaya ait ait yolcu otobüsüne bindi. İddiaya göre, otobüs feribotla Yalova Topçular'dan Gebze Eskihisar'a geçerken, bu sabah saat 05.40 sıralarında uyuyan C.D., üzerine gelen sıvı ile irkilirken, koridorda bulunan muavini mastürbasyon yaparken gördü. Genç kız çığlık atarken, otobüste bulunan bir avukat, genç kıza yardımcı oldu.

Olay jandarmaya bildirilirken, C.D. delil olarak alınması için yüzündeki, kıyafetindeki ve yanındaki boş koltuğa gelen sperm olduğunu iddia ettiği sıvıları, avukatın da uyarıları üzerine delil olması açısından silmedi.

Feribotun Eskihisar İskelesi'ne yaklaştığı sırada ihbarı üzerine jandarma ekipleri de hazır bulundu. İskelenin yanında durdurulan otobüsteki muavin G.G. gözaltına alınırken, jandarma olay yeri inceleme ekipleri, C.D.'nin yüzündeki, kıyafetindeki ve otobüsün koltuğundaki sıvılardan örnekler aldı.

Üniversiteli C.D., muavinin kendisinin yanında mastürbasyon yaptığını iddia ederek, şikayetçi oldu.
Gözaltına alınan muavin G.G. ise su döküldüğünü iddia etti. Soruşturma kapsamında karşılaştırma yapılması için muavin G.G.'den sıvı örneği alındı. Jandarmadaki sorgusunun ardından Adliye'ye sevk edilen G.G., savcı tarafından da ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
Ülkücülerden Sahte Hesaplarla Kürtleri Karşı Algı Oyunu !Metro Turizm skandalından faydalanmak isteyenler sosyal medyada sahte hesaplar açıp skandalı yapan muavini Kürt gösterdiler.
https://twitter.com/asiretboy ismindeki hesaptan atılan twiti kısa sürede çok sayıda ülkücü hesap tarafından paylaşıldı.@aşiretboy ismindeki hesaba baktımız zaman hesabın bugün açıldığı ve sadece Kürtler'i linç etme kampanyasının bir ürünü olduğu açıkça görülmektedir.Hesap sırf bu metro turizm skandalı için açıldığı ve tamamen sahte olduğu,bu hesabın sahibinin Kürt olarak gösterilmesi için aşiret gibi Kürtlerle özdeleşmiş kavramların kullandılığı da görülmektedir.Geçtiğimiz günlerde de ülkücülerin alçakça açtığı #KürtlerTehcirEdilmelidir tagı açmış ve Kürtler'e nefretlerini kusmuşlardır.

Lütfen bu şerefsizlerin sosyal medyada yaptıkları algı oyunlarının farkında olalım ve herkesi uyaralım.İşte Algı oyunu yapan bazı şerefsiz ülkücü hesaplar

www.kürtler.com

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yapın

Sağlıklı Bir Tartışma Ortamı için,Lütfen Yorumlarınızı Küfürsüz yazın..