• Son Yazılar

  Akp Medyasından İğrenç Havva Ana Haberi

  Akp Medyasından ,Yeşil Yol hukuksuzluğuyla ilgili mücadelenin sembol ismi olan Havva Ana ile ilgili yalan haberi


  Yeşil Yol projesiyle ihtiyaç olmadığı halde yaylaların arasına yapılmak istenen ve doğaya büyük zarar  verecek Yeşil Yol projesine karşı çıkanların arasında '' Kimdir Devlet Ben Halkım Halk,Devlet Halk Sayesinde Vardır''  sözleriyle hafızalara kazınan 63 yaşındaki Havva Ana bu hukuksuzluğa haksızlığa karşı çıkarak Türkiye gündemine damga vurmuştu.  Akp Medyasının Yeni Hedefi 63 Yaşındaki Havva Ana !  Bilindiği gibi Akp medyasının gazeteleri tvleri ve sosyal medya hesaplarıyla,güçlü muhalefet edenler hakkında hemen karalama kampanyası yürütüp,medya güçleriyle çamur at izi kalsın mantığıyla kişiler hakkında kara propaganda kampanyaları yürütmektedirler.
  Ama bu sefer rant projelerine karşı çıkan 63 yaşındaki Havva Ana'yı hedef alarak iğrençliklerine yeni boyut kazandırdılar Akp Medyası.
  Havva Ana ile ilgili Akp Medyası gazeteler ve  Sosyal Medya hesaplarıyla Havva Ana aleyhinde yalan haberler sunup,''Havva Ana'nın çiftiliği var doğayı katlediyor'' gibi komik yayınlarla kendilerini küçük düşürmeye devam ediyorlar.

  takvim-gazetesi-haber
  Akp Sosyal Medya Hesaplarıyla Havva Ana Hakkında Yalan Haberler Yapmaktadır.
  Akp'nin Sosyal Medya hesaplarından birinin Havva Ana hakkındaki o iğrenç komik haberi.  Seçim Sürecinde Yalan Haberler Yapan Akp Medyası Kaybetti


  Seçim sürecinde de Akp Medyası taraflı yalan haberler yaparak kamuoyunda tepki çekmişti.Özellikle seçim barajı sorunu yaşayan Hdp  ve Selahattin Demirtaş aleyhinde yalan haberler yapan Akp Medyası seçimde darbe yemiş ve Halk bu yayınlara tepkisini göstermiştir.
  Hiç yorum yok

  Sağlıklı Bir Tartışma Ortamı için,Lütfen Yorumlarınızı Küfürsüz yazın..

  Post Top Ad

  Post Bottom Ad