Akp Medyasının Demirtaş Rahatsızlığı

Türkiyede medya gücününün büyük bölümünü elinde tutan Akp medyası,ucuz ve yalan habercilik konusunda da birinci sırada yer almaktadır.


Kendilerine muhalif olan kurumları kişileri hedef alan Akp medyası hergün yalan haberlerle kara propaganda haberleriyle kişileri karalamakta,çamur at izi kalsın mantığıyla hareket etmektedir.Özellikle seçim sürecinde bu yalan haberler ve propagandaler sıklıkla yapılmaktadır
.Akp'nin Hedefi Selahattin DemirtaşSelahattin Demirtaş'ın Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olduktan sonra Akp medyasının hedefi olmuş ve günümüze kadar yüzlerce yalan ve kara propaganda haberleri Demirtaş aleyhinde yayınlar yapılmış ve yapılmaktadır.
Akp Gazetelerinden Akşam Gazetesinin Yalan Manşetleri
Akp'nin gazetesi Akşam Gazetesinden Demirtaş hakında Alçakça İftirası


Akp Medyası Tvleriyle gazete haber siteleriyle hergün muhalif olan kişiler özelliklede bu seçim sürecindeki kendileri için en önemli kritik bir noktada olan HDP ve Eş Başkanı Selahattin Demirtaş aleyhinde hergün yanlı yalan haberlerle kamuouyunu yanılmaktadır.

Halkımız Akp Medyasının Oy'unlarının Farkında  Olsun !


Halkımızın Akp Medyasının bu oyunlarına yalan dolu kara propaganda haberlerine karşı duyarlı olmaya davet ediyoruz.Herkesin Akp medyasının piskolojik haberlerine karşı dikkatli olması ve oyuna gelmemesi lazım.

İlgili Bağlantılar;AKP MEDYASININ HDP ÜZERİNDEKİ ALGI OLUŞTURMA HABERLERİ

Akp Medyasından Skandal Pkkdan Vatandaşa Tehdit Haberi


http://www.evrensel.net/haber/112460/akp-medyasi-hdpye-karsi-yalanda-seri-uretime-gectiwww.kürtler.com

Hiç yorum yok

Sağlıklı Bir Tartışma Ortamı için,Lütfen Yorumlarınızı Küfürsüz yazın..