Sur'da Tank Mermisiyle Katlettiler-Türk Medyası Havan Topu Dedi !


Türk Medyası,Doğudaki katliamları örtbas etmeye devam ediyor.
Bugün 3 Ocak 2015 tarihinde Diyarbakır'da gerçekleşen olayda;

Türk Medyasına Göre:Diyarbakır'da 33 gündür sokağa çıkma yasağının devam ettiği Sur ilçesinde bir eve roketatar mermisi olduğu öne sürülen patlayıcı cisim isabet etti. Cismin isabet ettiği evde bulunan Melek Apaydın isimli kadın hayatını kaybetti, 1 çocuk ise yaralandı. Ailenin o sırada sofra başında oldukları öğrenildi.Diyarbakır Sur'da eve isabet eden Tank Mermisi


Evet olay bu,

Evlerinde sofrada bulunan aileye dışardan bir mermi duvarı delerek sofrada bulunan insanlara isabet ediyor ve bir kişi hayatını kaybediyor 1 çocuk ise yaralanıyor.Peki Kim Dışardan Ne Atıyor? Havan Topu mu Yoksa Tank Mermisi mi?


Haberde yer alan resimlerde yer alan merminin tank mermisi olduğu bu kadar aşikarken,türk medyası ısrarla havan topu bazısı da roketatar mermisi diyerek bu katliamı Pkk'nin üstüne atma,polisleri askerleri de aklama  amacındadır.

Türkiye'deki halkların zekasıyla alay eden medya bu haberlerle inandırıcılığının olmadıklarını bir kez daha göstermişlerdir.


Bu olay Türk Medyasına göre tabii ki Pkk yapmış,


İşte Pkk yaptı diyen Ana Akım Medyalar

Haberler.com sitesinin haberiAkpnin yalan haberlerde seri üretime geçen Takvim Gazetesi internet sitesinde direk Pkk dedi
Akp'nin yalakalığını yapmakta usta olan ensonhaber.com sitesi de Pkk dedi
Show Haber'de Tank Mermisiyle katledilen aileyi ''Pkklılar Havan Topu Attılar''  şeklinde sundu.

Peki Gerçek Ne?
Haberler.com da yer alan 10 haziran 2014 tarihine ait haberde yer alan tank mermisi

Tank mermisinin olduğunun kanıtı.

Haberler.com da yer alan ve Suriyeden atılan bir tank mermisi ile ilgili haberihttp://www.haberler.com/tarlada-tank-mermisi-bulundu-6137432-haberi/


evet yukardaki bağlantıda yer alan ve Suriye'den atılan tank mermisi ile bugün Diyarbakır Sur'da eve atılan tank mermisini karşılaştırın.

Aynı değil mi?
Diyarbakır Sur haberinde yer alan resimdeki mermi tank mermisi olduğu apaçık ortada.

Pkk'nin tankı olmadığına göre bu o evdeki sofra başında katledilen insanlar devletin tankıyla katledilmişlerdir.

Bu gerçekleri söylemek soruşturma açmak suçluları cezalandırmak yerine,Tank mermisini millete havan topu roketatar mermisi diye yutturma yolunu seçmiştir medya..


7 Hazirandan bu yana 50'ye yakın çocuk katledildi.Bu çocukları katleden merminin kimin silahından çıktığının araştırılmadan direk Örgütün üstüne atmak sorumluluktan kaçmak insani de islami de değildir.
Medya Milleti Kandırıyor!
Tanklarla şehirlerde taş üstüne taş bırakmayanlar,çocukların kadınların katledilmesini bile medyada terörist olarak lanse ediyorlar.

Doğuda olan bitenleri orda yaşayan halktan değil kendi ideolojilerine göre haber yapıp sunan Türk medyası Türkiye halklarını kandırmaya devam etmektedir.

Diyarbakır Sur'da katledilenlerin Tank Mermisiyle katledildğinin apaçık kanıtı..Not: Bu haberimizden sonra Akp'nin internet sitesi ensonhaber.com ilgili haberi kaldırdı !
İşte kaldırılan url: http://www.ensonhaber.com/diyarbakirda-roketatarli-saldiri-2016-01-03.html

www.kürtler.com

Hiç yorum yok

Sağlıklı Bir Tartışma Ortamı için,Lütfen Yorumlarınızı Küfürsüz yazın..