Nihat Hatipoğlu'nun Filistinli ve Kürdistanlı Çocuklarla İlgili Tutarsızlığı


Ramazan ayı boyunca 600 bin tl gibi  fahiş  ücretlerle dini içerikli programlar sunan Nihat Hatipoğlu'ndan Filistinli ve Kürdistanlı Çocuklar Arasındaki tutarsızlık..
Tv kanalarınnda dini programlar sunan ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu programına bağlanan bir çocuğun '' İnsanlar birbirini öldürüyorlar.Öldürmek kötü bişey değil mi? Mesela Diyarbakır, Ankara, Cizre''
sorusuna cevap olarak adeta ''devlet çocukları öldürmekte haklı '' imasında bulundu.

Diyarbakır,Ankara Cizre kelimelerini duyduktan sonra yüzü değişen Nihat Hatipoğlu katledilen Kürt çocukları hendeklere bağlayarak soru soran çocuğa '' neden seni öldürmüyorlar'' dedi.


Akp'nin Güneydoğudaki olaylarında katledilenlerin sayısı 100ü aşarken çocuklar katledilip şehirler tanklarla vurulurken tek kelime etmeyen Hatipoğlu aynı programda defalarca Filistinli çocuklar için dua etmiş ve İsrail devletini lanetlemiştir.İşte  Nihat Hatipoğlu ve  Filistinli ve Kürdistanlı Çocukların Karşılaştırılması
Şimdi Nihat Hatiopğlu'na  kendisinin diliyle soruyoruz'' Sağ olan bir Filistinli çocuk aynı soruyu sorsa onada 'İsrail seni neden öldürmüyor? ' deyip çocukların katledilmesini meşru olarak gösterirmiydiniz?
www.kürtler.com

Hiç yorum yok

Sağlıklı Bir Tartışma Ortamı için,Lütfen Yorumlarınızı Küfürsüz yazın..