Bu Polisler Askerler mi Halkı Koruyorlar? Şehit Mi bunlar?
Devlet tarafından Kürdistan coğrafyasına gönderilen paralı polis ve askerler halkı mı koruyorlar gerçekten ?

Yoksa gerilla,çoluk cocuk kadın demeden işkence mi ediyorlar zulüm mü ediyorlar?
Aşağıdaki  yüzlerce örnekten bazılarını sizlerle paylaşağız.

İşte Polis ve Asker Zulümlerinden BazılarıBölgeye gönderilen Polisler veya Askerler Gerçekten Halkı Mı Koruyorlar yoksa Halka Zulüm Mü Ediyorlar Kararı Siz Verin.

Kadın Gerillaları Soyup Resmini İnternette Teşhir Ettiler
Muş'un Varto ilçesinde 10 Ağustos 2016 tarihinde çatışmada öldürülen kadın gerilla olan Kevser Eltürk sözde güvenlik güçleri tarafından soyulup çıplak bedeni internette yayınladılar.Cizre'de insanlık suçu işleyen AKP'nin özel savaş aygıtlarının daha önce Varto'da olduğu gibi Cizre'de katlettiği kadın bedenini teşhir ettiğine dair yeni bir fotoğraf sosyal medyada düştü. Fotoğraflarda katledilen kadınları gögüs ve baldır bölgelerinde işkence izleri görülüyor.Bu insanlık dışı olayları gerçekleştiren polisler askerler mi halkı koruyacaklar? Bu insanlık dışı muameleyi yapan askerler polisler ölünce şehit mi olacaklar yani !


Bunu yapan İsrail olsaydı yine de susacakmıydınız ?


Not: 
Bu insanlık dışı muameleyi yapan polis veya askerler hiçbir ceza almadı aksine kahraman ilan edildiler..


Katledilen 10 yaşındaki Cemile ÇağırgaOlay günü Cemile 'nin annesi:


'Bir anda gürültü oldu, silah sesi geldi, baktık Cemile yere düştü'.   Cemile'nin vurulduğu yerin ilerisinde özel harekat timlerinin konumlandığı bir nokta var.

Çocuklar silah sesinin oradan geldiğini söyledi. Zaten polislerden başka kimseyi sokaklarda bulmak neredeyse imkansız. Çıkana ateş ediliyor. 3 gün evin derin dondurucusunda bekletilen küçük Cemile'nin cenazesini hastane morguna götürmek için evden çıkardık. Tüm riske rağmen yüzlerce Cizreli cenazeyi sahiplendi. Cudi mahallesinden aldığımız cenazeyi ana caddeye kadar kalabalıkla beraber götürdük. Burada cenazeyi ambulansa teslim edecekken zırhlı araçlardan bizlere ateş açıldı. Milletvekili olduğumuzu belirtmemize rağmen üzerimize araç sürüldü! Çıkarılan engellere rağmen Cemile'nin cenazesini hastane morguna götürülmek üzere ambulansa teslim ettik.'' dedi

Daha falası için tıklayın

Bu açıklamadan sonra Cemile'nin kimin vurduğunu herhalde anlamışsınızdır..


 Çocukları katledip cenazelerini dahi dışarıya çıkartmaya izin vermeyen bir zihniyet halkı mı koruyorlar?

Diyarbakır Sur'da Vatandaşları Soyup Sıraya Dizdiler!Diyarbakır Sur'da 8 Mart 2016 tarihinde polisler ve askerler tarafından olaylarla hiçbir ilgisi olmayan vatandaşları soyup sıraya dizerek resimlerini çekip sosyal medyada yayınladılar.Bu resimler Twitterda Jitem isimli bir hesaptan yayınladı ve hemen Akp medyası da bu zor durumu kurtarmak için teröristler soyunup teslim attılar gibi alçakça bir yalan haber yaptılar.
Ama gerçek şu ki ne bu adamlar Pkk'li ne de kendileri soyundular ama devletin yayın organları yine yalan haberler yaparak bunların hem terörist olduğunu hem de kendilerinin soyunduğu gibi haberler yaptılar.


Bu resimdeki zorbalığı Amerika Irakta ve Guantanamoda ayrıca Esad rejimi de Suriyede gerçekleştirmişti.


Esad rejimine laf atanlar kendi ülkelerindeki bu zorbalıkları neden göremiyorlar?


Bu adamları bu hale sokan bu polislerin askerlerin halkı koruduklarına kim inanabilir?


Hdp Milletvekili Ayhan Bilge'nin bu barbarlığa olan tepkisiÇocuğun Başına Dipçikle Vurararak Ağır Yarlayan Kahraman Polis(!)
Olayı hatırlayacaksınız hatırlamayanlar için olay 2009 yılında tamda 23 Nisan Çocuklar Günü meydana geldi.Hakkaride protesto gösterilerinde bir çocuğu yakalayan özel harekat polisi kahramanca(!) silahın dipçiğiyle çocuğun başına defalarca vuruyor.Çocuk ağır yaralanıyor bizim kahraman(!) polisimiz de gazi edasıyla olay yerinden ayrılıyor.
Bu çocuğa acıması bir şekilde vuran bu polis ölünce şehit mi olacak yani? Ölünce cennete mi gidecek? Bu çocuğua bu şekilde vurduğu için ahirette ceza yerine ödül mü verilecek yani?
Gerçekten buna inanıyormusunuz? Bu polis ölünce haberlerde '' Yazık şehit polisimizin eşi 3 aylık hamileydi'' haberleri yapılacak demi?Ey Filistinli çocuklar içinYahudi'ye kızan Müslüman Kardeşim,bu Kürdistandaki Kürt çocuğu için neden sesin çıkmıyor ??

Cesedi Zırhlı Aracın Arkasında Sürüklenen Hacı Lokman Birlik

Şırnak'ta çıkan çatışmada hayatını kaybeden Hacı Lokman Birlik zırhlı aracın arkasına bağlanarak yüzlerce metre sürükleniyor polislerin küfürlü gülüşmelerin eşliğinde.

Bu insanlık dışı muameleyi yapan polisler hapis cezası dahi alamadılar.İsrail'i lanetleyenler bu savaş suçu karşısında sus pus oluyorlar..
Ayrıca kısa bir not !

Ortadoğuda bu vahşeti bugüne kadar yapan bir yukardaki örneğiyle  TÜRK POLİSLERİ
ikincisi ise aşağıdaki örnekte olduğu gibi IŞİD'LİLER

Başka örneği yok..
IŞİD'lilerin Birinin Cesedini Arabanın Arkasından Sürüklemeleri


Okulu yakıp Okul İyi Yandı Diyen Polisler !
Zırhlı araçlar ağır silahlarla yürütülen polis operasyonlarında Yüksekova Orman Mahallesi'nde bulunan Muharrem Malazgirt Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nin alev alev yandığı görülen bu görüntüyü çeken asker memnun olacakki ''Okul İyi Yandı Ya'' !


Şimdi hemen türk medyası harekete geçip'' Teröristler okul yaktı'' deseler hiç şaşırmayın..Rastgele Ateş Açan Asker Hepsinin Camını İndireceğim
Doğuda çocukları kadınları sivilleri kimin öldürdüğünün bir kanıtı daha..

Görüntülerde askerlerin siper almadan doğrudan ilçe merkezine ateş ettikleri görülüyor. Bir asker ateş ettikten sonra "hepsinin camını indireceğim" diyor.

Lütfen bu görüntüleri paylaşalım.Kardeş dediğimiz ama doğudaki katliamları görmezden gelen ''Türk kardeşlerimiz'' görsünlerPolislerden Mardin'de Cenazeye Tomayla Saldırı
Diyarbakır Sur'da yaşamını yitiren Dilber Bozkurt dün Elazığ Devlet Hastanesi'nden alınarak, Mardin'e getirildi. Sabah saatlerinde aralarında HDP milletvekillerinin de bulunduğu yüzlerce kişi tarafından Dargeçit ilçesi Sümer (Deywan) durağında karşılanan cenaze, ilçeyi ablukaya alan devlet güçleri tarafından ilçe girişinde bekletilerek, yurttaşlara tek tek GBT kontrolü yapıldı.
Esnafın kepenk açmadığı ilçede, Bozkurt'un cenazesini omuzlayan yüzlerce kişi ilçe mezarlığına doğru yürüyüşe geçti. Her dakika atan kitlenin önünü kesen devlet güçleri, gaz bombası ve tazyikli su ile kitliye saldırdı. Kitle saldırıya karşılık verdi. Dakikalar süren saldırıya rağmen yürüyüşüne devam eden kitle Seyid Hasan Mezarlığı'na vararak, sloganlar eşliğinde Bozkurt'u son yolculuğuna uğurladı.


Newroz'u Kutlamak İsteyen Kadına Polis Şiddeti
İstanbul Şirinevler'de Newroz kutlamasını engellemek için oluşturulan polis ablukasına tepki gösteren bir Kadın onlarca polis tarafından gözaltına alındı.

Erçiş Newrozunda Akp Polis Zulmü‘Kadınların başörtülerine el konuldu’

Polisler, gençlerin boyunlarında taşıdığı puşilere, aynı zamandan kadınların başlarına bağladığı ve yeşil sarı kırmızı rekli oyalarla işlenmiş beyaz v e renkli tülbentlere de el koyması dikkat çekti. Daha önce hiçbir toplumsal etkinlikte yapılmayan uygulamaların bu gün Erciş Newrozu etkinliğinde yapılması yaşanan durumun “keyfi uygulama” olduğu yorumlarına yol açarken, yaşanan uygulama 90’lı yıllarda yapılan uygulamaları aratmadı.Sahnedeki sunucu Kenan Ultar, platforma gelen polisler tarafından darp edilerek göz alındı. Ultar’ın gözaltına alınması ile birlikte kitleye biber gazı ve gerçek mermilerle müdahale eden polisler etkinliğin devam etmesine izin vermedi. Yaşanan müdahale sırasında çok sayıda kadın ve çocuk yaralandı.

Yüksekova'da Panzer Araçları Ezme Anı

Yüksekova'da Şehir merkezine giren tanklar yol kenarında bulunan araçları sürüklüyor.Esnafların kepenklerini indirip kaçtıkları görülüyor


Yüksekovada Zırhlı Araçlardan Halkın Üzerine Ateş EdiyorlarYüksekovada Asker-Polis Halkın Üzerine Ateş Ediyorlar

4 kişinin katledildiği Yüksekovada yaralıları taşımak için toplanan Halkın üzerine zırhlı araçlardan ateş edildiği görülmektedir.
Görüntüleri Dicle Haber Ajansı tarafından çekilmiştir.ve bilindiği gibi Akp tarafından Dicle Haber Ajansı dahil tüm Kürt medya grupları erişime kapatılmış yasak hala sürmektedir
Bu insanlık dışı işkenceleri İsrail bile yapmamıştır..Cizre'de Yaralıları Taşıyan Sağlıkçılara Keskin Nişancı Ateşi
Cizre'de polislerin kurşunlarına hedef olan yaralıları taşımak isteyen sağlık çalışanlarına yakındaki askeri bölgeden ateş edildiği görülmektedir.Bu Görüntüleri türk medyası yer vermemektedir.HDPliler Sağlık Çalışanlarına saldırdılar diye yalan haberler yapan türk medyası görsün bu videoyu !
Bunun gibi yüzlerce örneği gösterebiliriz size.Üstelik bunlar son aylarda yapılanlar.

Bu zulümleri yapan polis veya askerler kazara bile ölünce şehit diyorlar cennetlik diyorlar.Bu nasıl bir mantık?

Kimin şehit olup olmadığı ahirette bellei olacak ama o zaman bunlar için çok geç olacak..www.kürtler.com

Hiç yorum yok

Sağlıklı Bir Tartışma Ortamı için,Lütfen Yorumlarınızı Küfürsüz yazın..