fbpx
Reklamlar

Berat Licex Kimdir? Nerelidir?

Tiktok, yayın hayatına başladığı günden bu yana birçok fenomeni bünyesine katmaya devam ediyor. Eğlenceli videoların çoklukla bulunması, uygulamanın farklı tarzda bulunması elbette ki tercih edilmesindeki en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Bu anlamda 2017 yılından beri Tiktok videoları ile ünlüdür salan Berat Licex kimdir, hayatı ve nereli olduğu konusunda da insanlar tarafından merak ediliyor.

Peki Berat Licex Kimdir, Nerelidir, Tiktok rekoru nedir detayların hepsi yazımızda bulunuyor…

Berat Licex Nereli?

Tiktoker olan ve çeşitli sosyal medya hesaplarında hatırı sayılır fan kitlesine sahip olan Berat Licex Diyarbakırlıdır. Yaşamını da memleketi olan Diyarbakır’da sürdürmektedir.

Berat Licex 27 yaşındadır

Berat Licex Kimdir? Hayatı

1995 yılında Diyarbakır’da doğduğu sanılan Berat Licex, ilk olarak 2017 yılında başladığı Tiktok videoları ile tanınmıştır. Güldürü üzerine çektiği videolar birçok kişi tarafından beğenilmiş ve namı kısa sürede sosyal mecrada yayılmıştır. Dolayısıyla da Tiktok başta olmak üzere diğer sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı da artmıştır.

Berat Licex, aynı zamanda Tiktok canlı yayını  rekorunu da elinde bulundurmaktadır. Ünlü video üreticisinin sosyal medyada sahip olduğu takipçi sayıları da şu şekilde;

·      Tiktok 630k

·      İnstagram 340k

·      Youtube 110k takipçi

Berat Licex kimdir ve hayatı sorusuna yukarıda belirtilen cevaplar teyit edilmiştir. Benzer şekilde sosyal medya hesapları takipçi sayıları da değişebilmektedir.

Berat Licex Kazancı Ne Kadar?

Tiktok ve Youtube videoları bir hayli para kazandırıyor. Nitekim Berat Licex de bu iki mecradan bir hayli takipçiye sahip. Doğal olarak da reklamlar başta olmak üzere imaj hakkından elde ettiği aylık kazanç ortalaması da yüksek oluyor.

Tiktok ve YouTube’da fenomen olan Berat Licex aylık geliri tahmini 40 bin Liradır.

Berat Licex Sosyal Medya Hesapları

Tiktok fenomeni Licex diğer sosyal medya kanallarında da oldukça tanınmaktadır. Nitekim Berat Licex sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

·      Tiktok

·      İnstagram

·      Youtube

Check Also

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir?

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir? Kürt mü?

Dizi Oyunculuğun yanı sıra sinema oyunculuğu ve oyun yazarı. Mehmet Yılmaz Ak 2008 yılında yazdığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir