fbpx
Reklamlar

Ferhat Alper Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ramço olarak bilinen Youtuber ve Tiktok fenomeni Hakkarili Remzi Kartalı’ın kuzeni olan Ferhat Alper diğer ismi ile Fero oldukça merak edilen Tiktok ve Youtube fenomenidir. Bizler de bu vesile ile Ferhat Alper Kimdir, Ferhat Alper Nereli ve Kaç yaşında sorularını sizler için derledik. Detayları yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Ferhat Alper Nereli? Kaç Yaşında

Ferhat Alper, Tiktok ve YouTube’da Kuzeni Remzi Kartal (Ramço) ile birlikte oldukça eğlenceli ve ilgi çekici videolar çeken birey durumundadır. Dolayısıyla Ferhat Alper nereli sorusu da sıklıkla hayranları yahut takipçileri arasında merak konusu olmaktadır. Ferhat Alper namı diğer ismi ile Fero Hakkarilidir.

Ferhat Alper Kimdir? Hayatı ve Biyografisi

Ferhat Alper, ilk olarak çobanlık yaptığı sırada kuzeni olan Remzi Kartal diğer ismi Ramço ile beraber çektikleri bir video ile ilgi çekmişlerdir. Bu anlamda günden güne artan takipçi sayıları ve sevenleri ile birlikte bugün Tiktok ve YouTube’da Kürt fenomenler listesine girmişlerdir.

Ferhat Alper 1997 yılında Hakkari’ye bağlı olan Yeşiltaş köyünde dünyaya gelmiştir. 6 kardeşli bir ailede doğan Alper, oldukça zor çocukluk zamanları geçirmiştir. Buna bağlı olarak da küçük yaşlarda kıyıda köşede işçilik yapmış ve eğitimine devam etmiştir. Giderek zorlaşan hayat şartları nedeniyle de Eğitim hayatına Orta okuldayken ara vermiştir. Bugünden sonra kuzeni olan Ramço ile birlikte artık daha fazla zaman geçirmeye başlayan Fero, videolar ile zamanını geçirmeye başlamıştır. Ta ki olay fenomenlik noktasına gelene kadar.

Ferhat Alper kişiliği, fiziksel görünüşü ve eğlenceli tavırları ile Ünlü komedyen Cem Yılmaz’a benzetilmektedir.

Sevgilisi merak konusu haline gelen Kürt Fenomenin sevgilisinin olmadığı bilinir.

Ferhat Alper Sosyal Medya Adresleri

Tiktok ve Youtube alanlarında oldukça sevilen ve bilinen Ferhat Alper Sosyal Medya adresleri aşağıda bulunan linklerde mevcuttur.

İnstagram

Check Also

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir?

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir? Kürt mü?

Dizi Oyunculuğun yanı sıra sinema oyunculuğu ve oyun yazarı. Mehmet Yılmaz Ak 2008 yılında yazdığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir