fbpx
Reklamlar

Müge Anlı Büşra Büyükşen Kimdir Nerelidir?

2018 yılında işlenen Necla ve Metin Büyükşen cinayeti Müge Anlı programında yine gündeme geldi.Büyükşen çiftinin kızı olan Büşra Büyükşen kimdir nerelidir?

Büşra Büyükşen Nereli?

Fatma Büşra Büyükşen Konya’nın Karatay ilçesindendir. Büşra Büyükşen 22 yaşındadır.

Fatma büşra Büyükşen‘e ait instagram,facebook gibi sosyal medya hesaplarını bulunca sizinle paylaşacağız.

müge anlı metin büyükşen necla büyükşen

Büyükşen Cinayeti Nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen ve tartışma konusu olan mehir olduğu için kamuoyunda ‘mehir’ cinayeti olarak da bilinen 2018 yılında Necla ve Metin Büyükşen çifti Konya’nın Karatay ilçesininin İsmil Mahallesindeki kendi evlerinde otururken,içeriye biri girip çifti öldürere kayıplara karıştığı iddia edilmişti. Bu ifadeleri veren cinayet anında evde bulunan çiftin kızları olan Büşra Büyükşen’e ait.

fatma büyükşen


Cinayete kurban giden Metin&Necla Büyükşen çifti ve yanlarında bulunan Fatma Büşra Büyükşen

Necla Büyükşen 54,Metin Büyükşen ise 55 yaşındadır.

Büşra Büyükşen,saldırganın silahının tutukluluk yaptığını ve daha sonra kendisini silahın dipçiğiyle yaralayıp kaçtığını ifade etse de yaptığı bu açıklamalar herkes tarafından tutarsız ataşehir escort bulundu.

Olaydan sonra alınan Swap örnekleri araştırmasında  talihsiz çiftin oğulları Uğur ve gelinleri olan Betül Büyükşen‘in ellerinde barut izine rastlanıyor.

Ancak oğulları ile gelini bu barut izinin evi toplarken oluştuğunu söyleyip haklarındaki tüm iddiaları red etmektedirler.

Cinayet sebebinin  oğlu ve gelini ile yaşadığı mehir tartışmasının neden olduğu tahmin edilmekle beraber,öldürülen Metin Büyükşen ile gelinleri  Betül Büyükşen arasında gerçekleşen telefon konuşmalarında, mehir tartışmasına nokta koymak  isteyen baba gelinlerine mehir yerine bir araba, 25 bin TL para teklif ediyor.Ama gelinleri olan Betül mehirin hepsini istiyor ve mehir sorunu bir türlü çözülemiyor.

Aradan geçen 3 yıla rağmen cinayet çözülemiyor.Bunun üzerine Müge Anlı’ya tekrar başvuran en büyük oğulları olan Osman Büyükşen cinayetin faillerinin bulunmasını istemektedir.

Bu cinayet tartışması tekrar işlenmektedir.Gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz..

Check Also

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir?

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir? Kürt mü?

Dizi Oyunculuğun yanı sıra sinema oyunculuğu ve oyun yazarı. Mehmet Yılmaz Ak 2008 yılında yazdığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir