fbpx
Reklamlar

Sevgiliye Özür Mesajları Uzun

Sevgiliye yazılacak uzun özür mesajları ve sözleri.Sevgiliniz size küsmüşse ve özür dilemek isterseniz aşağıda yer alan onlarca özür cümleleriyle kendinizi affettirebilirsiniz.

Sevgiliye Özür Mesajları

– Seni görmek demek; yıldızların parlaması, çiçeklerin açması demek ömrümde.  Seni görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni bu devirde. Gel mahrum etme beni kendinden. Yaptığım hatanın farkındayım, bir daha gülüşünün güzelliğini soldurmayacağım.

– Bana kızgınsın biliyorum, ama lütfen dinle beni, iki kelime söylemek istiyorum: Seni seviyorum. Ve bizim aşkımızın çok sağlam olduğuna inanıyorum. Anlaşalım, konuşalım, o kadar çok özür dilemek istiyorum ki senden.

– Senin kadar hiçbir şey mutlu edemezken beni, kırdım kristalden yumuşacık kalbini. Yüreğim diler beni affetmeni.

– Farkına vardım, sana asla yalan söylememem gerekirdi, biraz sarstım aramızdaki güveni. Ama ne olur affet beni. Bir daha hiçbir yalanı almayacağım aramıza. Uzak tutacağım onları dünyamızdan.

– Affedemiyorum kendimi, gerçekten çok üzgünüm. Sen yokken ben bu hayattan sürgünüm. Kendime kızgınım çok, ama lütfen sen bir büyüklük et ve beni affet.

– Eğer bir daha yaparsam bu sersemliği, işte o zaman durma terket beni. Ama tek bir hatayla karalama üzerimi. Daha dolduracak güzel beyaz sayfalarımız var. Ne olur, bu defalığına affet beni.

– Bırak duyguların kalbinin içine hükmetsin. Lütfen bu dargınlık bitsin. Seni ne kadar çok sevdiğimi tüm dünya hissetsin. İzin ver kelimelerim özür dilesin.

– Günümün güzelleşmesi için bir tebessümün yeter. Sen olmadan dünya benim için biter. Affet sevgilim, bir kez daha denemeye değer. Eğer beni affedersen, etmeyecek hatalarım tekrar.

– Çoktan unuttum yaşamayı sen yokken, senin sesini duymazken. İnan üzüntümü anlatacak kelime yok, oysa içimde hüzünler çok. Af dilesem senden, sen olmadan yaşayamazken.

– Bugün aynaya baktım, seni ne kadar üzdüğümü hatırlayıp kendimden utandım. Bugün bir söz verdim kendime, bir daha seni kırmayacağım diye. Özür dilerim binlerce kere. Sen de bir şans daha ver kendime.

– İzin ver ateşinle kül olup uçayım, izin ver dikenlerinle yaralanıp senin kadar güzel bir gül yaratayım. Hatamı telafi etmeme izin ver, kendimden yeni bir ben çıkartayım.

– Şu anda dünyadan tek dileğim, gökyüzüne gönderdiğim özürlerimin sana ulaşması. Belki yağmur olur iner senin ellerine. Emin olacaksın seni ne kadar çok sevdiğime. Bu günahları bilerek işlemediğime.

– Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar içimi ferahlatan ne var ki dünyada, kendi elimle ışığımı söndürdüm. Ama bir şans daha ver bana, dünyanın en parlak ışığını yakacağım.

– Hatalar insanlar içindir bilirsin, hayatımın aşkısın sen benim, senin için hatalarımı en aza indirmeye çalışacağım. Yeter ki beni affettiğini söyle. Yeter ki al tekrar beni kalbine.

– Dünkü mesajda sana hiç istemediğim şeyler söyledim. Yemin ederim o değildi niyetim, sadece biraz öfkeliydim. Binlerce kez özür dilerim.

– Yaptıklarımın farkındayım, düşünmedim bile nasıl hissedeceğini. Ama şimdi karşındayım. Kabul et ardı ardına olan özürlerimi.

– Nefes alamıyorum çünkü sen içime çektiğim oksijenimdin. Sen yokken ne kalp çalışır ne de duygular. Ne de dünya döner kimsenin etrafında. Özür dilesem yine alır mısın beni ruhuna?

– Farkına vardım, ben seninleyken kendimden kaçtım, seni o kadar çok sevmekten korktum,  çok büyük hata yaptım. Binlerce kez özürler diliyorum.

– Yaptıklarım için çok özür dilerim aşkım, her gün tekrar özür dileyeceğim senden. Çünkü sen affetsen de ben kızgın olacağım kendime. O kadar pişmanım ki, üzüntümü anlatacak hiçbir kelime yok.

– Kalbinin ışığını söndürdüm. Gerçekten çok üzgünüm. Yollarda tek başıma yürüdüm, sen olmadan. Ne olur gel eşlik et bana.

– Senin yüzündeki tebessüm benim yaşama sevincim. Bilerek isteyerek asla soldurmak istemem bunu. Şimdi farkındayım hepsinin bir hata olduğunu. Affet beni sevgilim, tekrar canlansın sevincim.

– Sen hayatta karşılaştığım dört yapraklı yoncamsın. Benim aynadaki yansımamsın, diğer yarımsın. O kadar sevdim ki ben seni, bakamadım bile o güzel gözlerine. Çok sevdiğimden incittim seni. Sadece diliyorum, bekliyorum beni affetmeni.

– Benim kalbim senin sevginle hayatta kalıyor aşkım, bir hata yaptım. Ama yaşamak istiyorum seninle bu hayatı. Affet beni, tekrar elime alayım hayatı.

– Yanımda olmayışın kalbimi yıpratıyor, olabilirdin şu anda  tam  yanımda. İnan geri dönüş var bu hatadan. Yeter ki özrümü kabul et, yeni bir şans daha ver bana.

– Sadece anlatmak istemiştim sana kendimi. Ama fark edemedim yanlış kelimeleri seçtiğimi. Bu yüzden milyonlarca kere özür diliyorum senden. Hatamı telafi etmeme izin verir misin birtanem?

– Tam şu dakika, şu saniyede ellerimi ellerinde hisset. Kalbim diyor ki barışacaksınız biraz daha sabret. Lütfen beni affet.

– Ağzımdan çıkanları duymuyordu kulağım, beynim algılamıyordu yaptığım davranışları. Düşüncesizlik ettim sana karşı. İstiyorum beni bağışlamanı. Kalbinin tam orta yerinde bana yer açmanı.

– Hiçbir şey mutlu edemez beni senin kadar, bense her defasında hatalar yaptım. Canını yaktım,acıttım. Şimdi sıra sende, hadi yarala beni. Yeter ki affet, çekme benden kendini.

– Günlerdir saatlerdir kızıyorum kendi kendime. Nasıl oldu da kırdım ben seni diye. Gözlerindeki tebessümü solduramam. Seni sevdiğimi asla unutamam. Çok özür dilerim sevgilim.

– Biliyorum buydu en iyisi senin elinden gelen. Bendim hep daha fazlasını isteyen. Zorladım, üzdüm seni. Özür dileme sırası ben de şimdi. Affedebilecek misin beni?

– Lütfen bitsin bu dargınlık, sensin benim hayatımın anlamı. Hayatta istemem bana kırılmanı, benden kaçmanı. Duymak istiyorum beni bağışladığını. Lütfen söyle beni affettiğini. Çiçekler açsın bahçemde.

– Bu sefer fena halde duvara tosladım. Seni yaraladıkça yaraladım. Lütfen beni bağışla, özür dilerim aşkım.

– Ne kadar üzgün olduğumu anlatabileceğim kelimeler yok, sadece bilmeni istiyorum. Seni çok seviyorum. Tek bir damla gözyaşına tahammülüm yok.

– Dünya o kadar hızlı dönüyor ki, kimse fark etmiyor yaptığımız hataları. Sonra bir anda acıtmışım en sevdiğimin canını. Diliyorum sevgilim beni bağışlamanı.

– Yollarıma dikenler doldu seni üzdüğümde, gündüzlerim karanlık oldu. Beni affet, hatalarımın süresi doldu. Özür dilerim senden güneş gözlüm. Varlığınla yeniden aydınlat beni.

– İçimiz dolar keder, aşkımız avuçarımızdan kayıp gider, hatamı telafi etmeme izin ver, biz olalım yeniden.

– Benim yüzümden düşecek tek damla gözyaşına dayanamam. Ne olur kabul et özrümü, kalbim çürüyecek acıdan.

– Ay ışığı gibi parlak yüzünde buldum ben aşkın meyvesini, fakat ne olur bana inan, ne olur beni affet. Asla istemem söndürmek hevesini.

– Taze çiçekler kadar güzel koksun aşkımız, hep bunun için çabalayacağım. Sana söz veriyorum, bir daha seni bu kadar kırmayacağım. Affet beni aşkım.

 

Sevgiliye Özür Mesajları Uzun yazısı güncellenecektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir