fbpx
Reklamlar

Ece Ronay Taylan Kimdir? Nerelidir?

Aslen Diyarbakırlı olan Ece Taylan, tam adı Ece Ronay Taylan olarak bilinir. Adını Tiktokta çektiği videolar ile duyuran Ronay, güncel olarak şarkıcı, yarışmacı ve sosyal medya fenomenidir. Bu anlamda internet ortamında sıklıkla Ece Taylan kimdir, Nerelidir ve Sevgilisi Kimdir tarzı sorular sorulmaktadır. Ece Ronay Taylan hayatı, biyografisi ve ünlü olma serüveni yazımızda yer alıyor.

Ece Ronay Taylan Nereli ?

Ece Ronay Taylan 1992 yılının Ocak ayında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Dolayısıyla da Ece Taylan Diyarbakırlıdır.

Ece Ronay Taylan Hayatı

Güncel olarak en çok kullanılan video paylaşım uygulaması olan Tiktokta çektiği videolar ile ünlenmeye başlayan Ece Ronay, zamanla tanınmaya başlanmıştır. Nitekim İnstagram ve Youtube hesapları da bulunan Kürt fenomen, bu alanlarda da takipçi sayısını hızla artırmıştır. Son olarak da Youtube’da çıkardığı ‘Karpuz‘ ve ardından ‘Hıyar‘ videolarıyla da epey ses getirmiştir.

Ece Ronay, temelinde Tiktok fenomeni olarak bilinse de zamanla Youtube ve İnstagram hesaplarına da ağırlık vermeye başladı. Bunun neticesinde de İnstagram ve Youtube hesabında takipçi sayısında hatırı sayılır bir artış yaşadı. Bilakis Ece Ronay Taylan sosyal medya hesaplarında bulunan aktif takipçi sayısı şu şekildedir; İnstagram: 903k, Youtube: 612k

Ece Ronay Taylan, Belirttiğimiz gibi ‘Hıyar’ ve ‘Karpuz’ adlarında single çalışmalarının yanında sırasıyla ‘Sevesim‘ ve ‘Şiki Şiki‘ adında single şarkı çalışması da bulunuyor. Bilhassa güncel verilere göre Ronay’ın ‘Şiki Şiki’ adlı single’i yaklaşık olarak 80 milyon kişi tarafından izlenmiştir.

Ece Taylan‘ın dikkat çeken diğer bir özelliği de yüz siması olarak Diyarbakırlılara benzememesidir. Diğer taraftan oldukça dobra olan Ronay, çoğu videolarını tarafsız bir şekilde eleştirmesini de bilmektedir. Bu açıdan oldukça sevilen bir karaktere de sahiptir.

Ece Ronay Taylan Sevgilisi Kimdir?

Çeşitli sosyal medya hesaplarında fenomen olan Ece Taylan sevgilisi oldukça merak edilmektedir. Güzel fenomenin sevgilisi Cihan Emre olarak biliniyor. Nitekim Cihan Emre İnternet ortamındaki lakabı da Cioman’dır. Ece Ronay Taylan zaman zaman sevgilisi olan namı diğer Cioman ile sosyal medya hesaplarında yaptığı canlı yayınlar ile ilgi toplamaktadır. Son dönemlerde de sevgilisi ile yaptığı düet ile de dikkatleri üzerlerine çekmişlerdir.

Ece Ronay Taylan Sosyal Medya Hesapları

Yeni nesil fenomenler arasında oldukça ilgi gören Ronay, sosyal medya hesaplarına şu adreslerden ulaşabilirsiniz;

Check Also

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir?

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir? Kürt mü?

Dizi Oyunculuğun yanı sıra sinema oyunculuğu ve oyun yazarı. Mehmet Yılmaz Ak 2008 yılında yazdığı …

One comment

  1. sevgilisinden ayrıldı şimdi yozgatlı bir iş insanıyla görüşüyormuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir