fbpx
Reklamlar

Hebele Hübele Kimdir? Nereli?

Tiktok fenomenleri gün geçtikçe artmaktadır. Aynı miktarda Tiktok’tan elde ettikleri gelirler ve dolayısıyla da çektikleri video kaliteleri de yükseliştedir. Özellikle de Kürt olan Tiktok fenomenleri ya da diğer bir deyişle Tiktoker’lar oldukça ilgi görmektedirler. Bunun en büyük sebeplerin arasında da şüphesiz Kürtlerin Tiktok gibi sosyal video paylaşım uygulamaları benimsemeleri yer almaktadır.

Bu yazımızda son dönemlerde popüler olan ve aynı doğrultuda popülerliğini sürdüren Hebele Hübele Kimdir, Nereli sorularını ele alacağız. İşte Hebele Hübele takma adı ile bilinen Erkan Müldür biyografisi…

Hebele Hübele Nereli?

Hebele Hübele daha çocuk yaşta iken Mersine taşıdıkları biliniyor. Nitekim Gerçek adı Erkan Müldür olan Hebele Hübele nereli sorusu da sıklıkla gündem oluyor. Merak edilen sorumuzun yanıtı aşağıda yer almaktadır.

Tiktokta on binlerce beğeni alan ve kısa sürede çeşitli videoları ile ünlenen Hebele Hübele (Erkan Müldür) Şırnaklıdır. Kendisi Şırnak’ın Silopi ilçesinde doğmuş ve burada büyümüştür.

Hebele Hübele’nin gerçek ismi Erkan Müldür’dür

Hebele Hübele Kimdir? Hayatı

Hebele Hübele kimdir sorusu Tiktok kullanan bireyler için oldunda merak ediliyor. Gerçek adı Erkan Müldür olan Hebele Hübele Şırnak’ın Silopi İlçesinde dünyaya gelmiştir. Burada yaklaşık olarak 15 – 18 yaşları arasında kalmıştır. Silopi’de yaşadığı süre boyunca hem eğitimine devam etmiş hem de bazı dönemlerde araba yıkayarak yaşamını sürdürmüştür.

Erkan Müldür’ün Tiktok ile tanışma olayı ise küçük yaşta gittiği Mersin’de olmuştur. Nitekim Tiktok’un çıktığı ilk zamanlarda her genç birey gibi merak salmış ve uygulamayı çeşitli videoları ile kullanmaya başlamıştır. Gün geçtikçe artan beğeni ve takipçi sayısına bağlı olarak da Tiktoker olmaya karar vermiştir ve bu yönde kaliteli videolar çekmiştir. Gerçek adı Erkan Müldür olan Hebele Hübele’nin Tiktokta çektiği videolar daha çok karşılıklı kızlarla sohbet niteliğindedir. Diğer Kürt Tiktok Fenomenleri ile de sıklıkla videoları olan Hebele Hübele halen Mersinde yaşamını sürdürmektedir.

Hebele Hübele tahmin olarak 24 yaş dolaylarındadır.

Hebele Hübele Sosyal Medya Adresleri

Hebele Hübele sosyal medya adreslerine aşağıda verilen bağlantıları tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İnstagram

Tiktok

Check Also

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir?

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Nerelidir? Kürt mü?

Dizi Oyunculuğun yanı sıra sinema oyunculuğu ve oyun yazarı. Mehmet Yılmaz Ak 2008 yılında yazdığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir