fbpx
Reklamlar

İnternet Reklamlarından Para Kazanma

İnternetten para kazanmak birçok insanın hayalidir. İnternetten para kazanmak biraz zor biraz da kolaydır. Eğer bir websiteniz veya bloğunuz var ise reklam şirketleri ile anlaşarak başka sitelerin veya ürünlerin reklamlarını sitenizde yayınlayarak para kazanabilirisiniz.

Peki Nasıl Reklam Alınır ?


İlk önce bir web siteniz veya bloğunuzun olduğunu varsayalım. Sitemize yeterli içerik girdikten sonra dünya devi olan Google’ın reklam şirketi olan Google Adsense‘ye başvurmanız gerekiyor. Eğer Google Adsense sitenizi onaylarsa artık adsense reklamlarını sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Reklam Aldıktan Sonra Nasıl Para Kazanılır?


İşte bu işin zor kısmı. Bir siteden Google Adsense reklamları ile para kazanmak istiyorsanız sitenizin trafiği çok olmalı, yani sitenize gün içerisinde çok fazla insan girmeli. Çünkü Google Adsense reklamları gösterim ve tıklama başına para veriyor. Eğer sitenize az kişi giriyor ise Adsense reklamlarından para kazanamazsınız.

Kısaca internet reklamlarından para kazanmak istiyor iseniz, trafiği iyi olan bir web siteniz ve Google Adsense hesabınız olmalı.

Check Also

Bidvertiser Reklam İnceleme

Bidvertiser Reklam İnceleme

Adsense tarafından kabul edilmeyen yada banlanan siteler için Bidvertiser iyi bir Adsense Alternatifi sayılır.Adsense kadar kazandırmıyor ama iyi bir düzeyde kazandırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir