fbpx
Reklamlar

Seznam.Cz ile Onaylanan Adsense Başvurusu

Günümüzde Adsense hesabı almak oldukça zorlaşmıştır.Google Adsense artık daha sık eleyip ince dokuyor.Peki Adsense hesabı almanın farklı yolları var mı ? Elbette var bizde o yollardan birini sizlerle paylaşacağız

Seznam.cz İle Kesin Onaylı Adsense Hesabı Almak

Seznam.cz ile Adsense hesabı alabilirsiniz.Kabul edilme olasılığı oldukça yüksek bu yöntemle sizde bir Adsense hesabı sahibi olabilirsiniz.

Seznam.Cz Nedir?

Seznam.cz Çek Cumhuriyeti‘nde faaliyet yürüten Google gibi bir arama motorudur.Seznam.cz Çek Cumhuriyeti‘nde Google‘den daha çok kullanılmaktadır.Bundan dolayıdır ki Google,Seznam.cz’den kullanıcıları kendi tarafına çekmek istemekte ve Seznam.cz‘den başvurulan Adsense hesabının onaylanması daha kolaydır.Kısacası Seznam.cz ile Google’de bir adım öndesiniz..

%100 Adsense Onayı Almak

Bu yöntemle %100 olmasa bile %80 oranında bir kabul edilme şansı vardır.

Seznam.cz ile Adsense Başvurusu Nasıl Yapılır

Öncelikle Seznam.cz ile burdan bir e mail adresi alın(Köpek simgeli bir uyarı çıkıyorsa ip adresinizi değiştirip tekrar deneyin)

Daha sonra gerekli yerleri doldurun.Türkçe karşılıklarını yazmamıza gerek zira Chrome’deki Google Çeviri sayesinde sayfayı Türkçe’ye çevirebilirsiniz.


Aldığımız e mail adresiyle Adsense‘ye başvuruyoruz.

Seznam.cz adresine gelecek olan Adsense durumunu onaylamanız lazım.

Başvuru durumunuzun cevabı Seznam.cz adresinize gelecektir.

Tavsiyemiz bu başvuruyu yaparken daha önce Adsense’ye başvurduğunuz pc’den değil de başka bir pcden başvurmanızdır.

Check Also

Bidvertiser Reklam İnceleme

Bidvertiser Reklam İnceleme

Adsense tarafından kabul edilmeyen yada banlanan siteler için Bidvertiser iyi bir Adsense Alternatifi sayılır.Adsense kadar kazandırmıyor ama iyi bir düzeyde kazandırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir