fbpx
Reklamlar

Ne Mutlu Çinliyim Diyene ! Bölücü Uygur Türkleri

Çin bir bütündür bölünemez..

Bir Çin’li dünyaya bedeldir..

Ne Mutlu Çinli’yim Diyene..

Uygur Türk’ü denen bir şey yok. Onlar Dağ Çinlileri.. Pirinç tarlalarında çalışırken balçıklara basarken “ugir ugur” sesler çıkardıklarından onlara “Uygur” denilmiştir..

Bu Batı Çinliler hem kaçak elektrik kullanıyorlar, hem çok çocuk yapıyorlar, hem de Doğu Çinlilerin
devletimize ödediği vergilerle yaşamlarını kral gibi sürüyorlar.. Çin’de kaymakam da oluyorlar, vali de ve hatta cumhurbaşkanı da..ne istiyor bu Uygurlular kuzum?

Bu Çin hepimizin..Japonya ya ve 5 kaplana karşı Xzinkkale de omuz omuza savaşmadık mı?

Uygur Türk’ü Sorunu yoktur.Batı Çin’in aş ve iş sorunu vardır.. Çinli-Uygur kardeştir, bölmek isteyen kalleştir..

Ben Çinlinin, zeki, çevik ve aynı zamanda çekik gözlü olanını severim …ATAçinBu sözleri bi yerden hatırlıyormusunuz türk kardeşlerim? Evet hepinizin sıklıkla kullandığı cümleler demi..

Kürtler Kürdüm dediği zaman Kürtçe dediği zaman ki söylediğiniz o kalıplaşmış klişe kafatasçı sözler.

Peki bunu başkaları sizin soydaşlarınız için kullansa nasıl tepki verirsiniz ? verecek net bi cevabımız yok sanırım..

Dünyanın öbür ucundaki kardeşleriniz için birtakım şeyle isterken,yanıbaşınızdaki kardeş dediğiniz Kürtler için istemiyorsanız işte o zaman gerçekten ırkçısınız.. Bunun adı kardeşlik değildir..

Türkistan için istediklerinizi Kürdistan için istemiyorsanız bunda kardeşliğin zerresi yoktur..

Gerçek kardeşlik hukukunda,kardeş dediğiniz kişiyi kendinize benzetmek dayatmada bulunmak yoktur,Gerçek kardeşlik,kardeş dediğiniz kişiyi olduğu gibi kabul etmektir,değerlerine saygı duymaktır.

Check Also

Yılmaz Özdil Son Cüret Konusu Nedir?

Yılmaz Özdil Son Cüret Konusu Nedir?

‘Son Cüret’ kitabının konusu ne? Sedat Peker’in yayınladığı 6.videoda dikkat çeken kitaplardan biri olan  ve …

2 comments

  1. Valah öyledir sizi tebrik ederim dugru söze ne denir

  2. türk ateist,

    e nolmuş çin devleti haklı işte ,siz kürtler uygurların kürt versiyonusunuz ,çinli olsun ne var bunda kendi dilinide de evde konuşsun,soydaşımda olsada orda bir devlet var çin devleti sen orayı bölemessin uygurlar çin in pkk si ,o kadar, boşa kendinize burdan pay biçmeyin türkiye türkdür türk kalacaktir sana türkleş diyen yok sana türk ol diyende yok ,senin diline de karışanda yok evinde konuş dilini anadilde egitim hakkı istiyorsun e verdim diyelim ne olacak bu seferde ben özerklilik istiyorum bana özerklilik ver diyeceksin yetti mi yetmedi bu severde diyeceksinki ben kendi devletimi kurmak istiyorum hadi oldu onu yaptık kürt devleti de kurduk rahat duracakmisin yok gene rahat durmassın bu sefer anadolu tamamen bizim siz türkler gidin orta asya ,niye sana ben bu ülkede senin kimliğini tanıyımki neden yaani,ha tabi ki türklere de melek demiyorum tabi onlarında hatası var ama siz kürtlerde sütten çıkmış akkaşık değilsiniz,boşa magdurum ayakları yapmayın oldürdünüz onca türk askeri ,onca yetim insan bıraktınız ,babasız bebekler ,gözü yaşlı analar ,dul kadınlar var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir