fbpx
Reklamlar

Ücretsiz Blogger Temaları

Blog sitenizin popüler profesyonel görünmesi için en uygun temayı eklemelisiniz.Günümüzde ücretsiz olarak sunulan yüzlerce blogger temaları mevcuttur.

Sitenize en uygun temayı indirip sitenize uygulayabilirsiniz.Eklediğiniz temaları kendinize göre Türkceleştirip düzenleyebilirsiniz.Temaları seçerken reklam yerleşimlerinin uygun olup olmadığında dikkat etmek lazım.

Blogger Temaları-Templates

 


Mini Magazine Teması,Template 

Mini Magazine Template Gadget Yerleşimi

 

Menü ve üst menülerle şık bir blogger teması Mini Dergi.Şık sosyal medya butonları uygun reklam yerleşimleri şık tasarım gözleri yormayan renk uygunluğu ile Mini Dergi Teması ideal bir blogger temasıdır.Temayı güvenle indirip sitenize ekleyebilirsiniz.

 

Demo     İndir

 

Timeline Teması-Templates

 

 

Timeline Gadget Yerleşimi

Timeline Teması,Fotoğraf ve Video siteleri için kullanıma elverişli bir temadır.Geniş pikselli resimleriniz ve resimlerin altında açıklama ekleyebileceğiniz güzel bir blogger temasıdır.

Demo    İndir

 


Revoltify Responsive Blogger Teması-Template


Revoltify Teması Gadget Yerleşimi

 

İşte harika bir Blogger teması daha.Arlina Design ürünü olan şık tasarımıyla renk sade renk seçenekleri ile blog sitenizde kullanabileceğiniz çok iyi tema Revoltify Teması.Kendi sitenize göre Türkçeleştirip kullanabilirsiniz.

Demo              İndir

BlogMag Blogger Teması-Templates

BlogMag,çok iyi optimize edilmiş seo puanı oldukça yüksek Blog siteleri için güzel bir temadır.Üst menüler,üstte yer alan sosyal medya butonları uygun reklam alanları ile göze çarpmaktadır.Ayrıca yayınlarda Blogger yorumlarının yanı sıra Facebook yorumları da mevcuttur.Renkleri kendi sitenize göre uygun şekilde dizayn edebilirsiniz.

Demo         İndir

tıkladıktan sonra sayfanın sağ tarafında yer alan ”Download free” bölümünden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Loveria Fashion Blog Teması-TemplatesLoveria Seo puanı oldukça yüksek,hazır Sosyal Medya butonları,slider ve şık tasarımıyla sitenize uygulayabileceğiniz güzel bir Blogger temasıdır.Tamamen ücretsizdir.

Demo               İndir

 

Masala Blogger Teması


 
 
 

Masala Blogger Teması,seo puanı yüksek olup  şık Sosyal Hesap butonlarıyla dikkat çeken ideal bir temadır.Sade renk seçimi ve şık tasarımıyla Masala teması tavsiye ettiğimiz temalar arasındadır.

Demo             İndir

Newsly Blogger Teması

Newsly Blogger Teması,çok yönlü kaliteli en çok tercih edilen temalar arasındadır.Sliderler,Sosyal Medya hesapları,kayan yazı şeridi,uygun reklam gadgetleri,facebook yorum eklentisi ve daha birçok yeniliğe sahip temanın Seo puanı zirvelerdedir.Temayı indirip,kendi sitenize uygun şekilde Türkçeleştirip sitenizde kullanabilirsiniz.

Demo         İndir                      

Flat Mag Blogger Teması-Responsive Magazine Blogger TemplateGörselliğiyle dikkat çeken temalardan biri Flat Mag Teması.Kayan son yazılar,facebook yorum eklentisi,yayınların altında vide slider dikkat çeken özelliklerden bazılarıdır.

 

Demo                İndir

Black News Blogger Teması- BlackNews – News & Magazine Premium Blogger Theme

Haber blogları için ideal bir blogger ücretsiz teması.Manşet slider,geçişli son yayınlar eklentisi,hazır sosyal medya butonları,üst menüler şık tasarım ve kategorilerle aradığınız herşeyi Black News temasında bulabilirsiniz.

Demo               İndir

 

Glossy Blogger Teması

Birçok eklenti ile işinize yarayacak bir Blogger teması

Demo             Download

 

Sense Blogger Teması

Sade renk seçimi ile öne çıkıyor.

Demo             Download

Minimal Clean Blogger Teması

Kişisel siteler için ideal bir tema..

Demo                Download

Sürekli Güncellenmektedir..

Check Also

Bidvertiser Reklam İnceleme

Bidvertiser Reklam İnceleme

Adsense tarafından kabul edilmeyen yada banlanan siteler için Bidvertiser iyi bir Adsense Alternatifi sayılır.Adsense kadar kazandırmıyor ama iyi bir düzeyde kazandırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir