fbpx
Reklamlar

Adsense Alternatifi Türkçe Reklam Siteleri

Adsense hesabı banlanan veya Adsense tarafından kabul edilmeyen blogger veya Web Sitelerine reklam veren Yerli Reklam Şirketlerini sizlerle paylaşacağız.Elimizden geldiği kadar kaliteli reklam şirketlerini sizlere sunmak istiyoruz.Bu sitelerden alacağınız reklamlarla sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz..Kolay gelsin iyi kazançlar dileğiyle..

 

 Admatic

Admatic,Türkiye’de İnternet Reklamcılığı sektöründe en iyilerinden hatta en iyisi diyebileceğimiz bir Reklam şirketidir.

Resimde gördüğünüz siteler ve çok daha fazlası Admatic reklam şirketini kullanmaktadır.Türkiye’deki Reklam veren en büyük firmalar ile bu reklamları yayınlayan en popüler siteler Admatic reklam şirketi aracılığıyla kazanmaktadır.Sitenizin kabul olması için trafiği yüksek olması şarttır.Performans yani Gösterim başına ve tıklama başına kazandırmaktadır.Yüksek trafiği olan sitelerin tercih edebileceği Adsense’den daha fazla kazandırdığı Admatic’e başvurmak için tıklayın.

 

 Gittigidiyor

 

Gittigidiyor,yerli siteler arasında adsense alternatifi olarak kullanabileceğiniz güvenilir bir sitedir.Tıklama başı ücret veren Gittigiyor,tık başı 0.15 gibi bir rakam vaad etmektedir.Birçok orta trafikli siteninin tercihi olan Gittigidiyor ortaklık başvurusu için tıklayın.

 

    ReklamStoreReklamStore,Adsense alternatifi diyebileceğimiz bir sitedir.Özellikle Adsenseden banlananlar için birebirdir.Tık başına 0.02 tl ödemektedir.Ödeme eşiği 30 tl olan ReklamStore günübirlik ödeme yapmaktadır.ReklamStore’ye başvurmak için tıklayın.

 GCMPartner

GCMPartner,Affiliate yani ortaklık esasına dayanan reklam şirketidir.Sitenize yerleştireceğiniz ürün reklamlarının satışından veya üyeliklerinden belli bir komisyon ücreti vermektedir.GCMPartner’in ödeme eşiği 50 $ olup haftalık olarak ödeme yapmaktadır.GCMPartner’a başvurmak için tıklayın.


 Kitapyurdu

Kitapyurdu,tık ve affiliate yani satış başına ücret vermektedir.Orta trafikli siteler için ideal reklamlar mevcuttur.Daha fazlası ve başvuru için tıklayın.

 

 Reklam Ağacı

 

Reklam Ağacı,geniş içerikli siteleri,adult siteleri dahi kabul etmektedir.Tık ve Gösterime dayalı ücretlendirme yapmaktadır.
Reklam Ağacı,

Format BirimText Link Reklam (CPC)Text Banner Reklam (CPC, PPC)Rich Media Reklam (CPM)Grafik Banner Reklam (CPC,CPM)Pop-Alt Reklam (CPV)Tam Sayfa Reklam (CPI)

 

Gibi çeşitli reklamlar önermektedir.Günlük 1000 gösterimli orta trafikli siteler için idealdir.Ödemeler Paypal ile yapılmaktadır.Reklam Ağacı’na başvurmak için tıklayın.

 

Reklam9

Reklam 9 Türkiye merkezli site olup Uluslarası faaliyet yürütmektedir.Çeşitli reklam seçenekleri bulunan Reklam 9,tık başına ücret vermektedir.Ödeme eşiği 20 Tl olan Reklam9,ödemeyi talep ettikten en geç 2 hafta sonra hesabınıza yatırtmaktadır.Reklam9’a başvurmak için tıklayın.

 

Check Also

Bidvertiser Reklam İnceleme

Bidvertiser Reklam İnceleme

Adsense tarafından kabul edilmeyen yada banlanan siteler için Bidvertiser iyi bir Adsense Alternatifi sayılır.Adsense kadar kazandırmıyor ama iyi bir düzeyde kazandırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir